Teslimat Ve Iade

Teslimat Seçenekleri Nelerdir?

Sipariniz 1-7 iş günü arasında Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmeye başlanmaktadır. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmeye başlanmaktadır.

Siparişim Seçmiş Olduğum Bir Adrese Yönlendirilebilir Mi?

trendmay.com sanal mağaza üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri sizin dışınızda alternatif adreslere de gönderimini sağlayabilirsiniz.

Hangi Bölgelere Gönderim Yapabiliyorsunuz?

trendmay.com sanal mağaza sadece Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir.

Teslimat Süresi Ne Kadardır?

Siparişleriniz 1-7 iş günü içerisinde teslim kargoya edilir. Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon e-postası alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilebilir.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. Bu e-posta içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Sürat kargo internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinizin kargoya verildiğini trendmay.com sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Ürünü Değiştirmek Istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, herhangi bir sebeb aranmadan ürünü Değiştirmek istediğinizde kargo ücretini firmamıza aittir. 

Ayrıca sitemizde yer alan ürünlerde değişim talebiniz bulunmakta ise değişim süreniz 7(yedi) iş günüdür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün iadesini sağlayabilirsiniz.

-İade etmek istediğinizde öncelikle 543 223 30 32 nolu whatsapp hattına bildiriniz.

-İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz.

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden anlaşmalı kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız..

Değişim için İade Etme Süresi Kaç Gündür?

trendmay.com üyelerinin kanunen mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre "Sebep Göstermeden Değiştirme Hakkı" 7 gündür.

Değişim Ürününü Hangi Adrese Göndereceğim?

İade Adresi: whatsapp hattından anlaşmalı kargoların gönderi numarasını alabilirsiniz.

Değişimde Kargo Masraflarını Ben Mi Ödeyeceğim?

Değişim talebiyle www.trendmay.com 'a gönderdiğiniz ürünlerde kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişinizi anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz.

Elime Ulaşan Ürün Için Beden/Numara Değişimi Yapabilir Miyim?

Sitemizden aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 7 gün içinde değişim yapılabilmektedir. Değişim ürününüz elimize ulaştıktan en kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilecektir. Ürün değişimlerinde kargo ücretleri alıcıya aittir. Ürünün tarafımıza ulaşması için anlaşmalı kargolar ile teslimat ücretinin ödenerek gönderilmesi gerekmektedir.

Elime Geçen Ürün Kusurlu. Ne Yapmam Gerekiyor?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Sipariş Teslimatında Evde Yoksam Ne Oluyor?

trendmay.com sanal mağaza üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kargo teslimat sürecinde eğer evde bulunamamışsanız size bir not bırakılacaktır. Ardından maksimum 2 iş günü içerisinde kargonun bırakıldığı şubeden sizin tarafınızdan alınması gereklidir.

Siparişimin Hangi Aşamada Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişinizin durumu değiştikçe size konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. trendmay.com sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

trendmay.Com Sanal Mağazadan Aldığım Bir Ürünü Nasıl Değişim için nasıl gönderebilirim?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış ve etiketi ve faturası olması kaydıyla 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Değişimler bir kereye mahsus olup, ikinci kez değişim yapılmamaktadır. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken ürününüzle beraber gelen faturanızdaki iade bölümünü doldurunuz. İade edilen ürünün kampanyalı ürün olmaması ve anlaşmalı kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Firma Sözleşmesinde Ürün Ücret İadesi Bulunmamaktadır. Değişim Hakkınız Saklı olup, ilk değişimde tüm kargo masrafları firmamıza aittir. Değişim ürünü geldiğinde ürün ücret tutarı kadar sizlere kupon tanımlanmaktadır. Kuponunuzu 1 yıl içinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Keyifli Alışverişler